top of page
כשהספר יצא מבית הדפוס, עמלנו במשך ימים רבים למיין ולשלוח אותו
למאות ההורים ואנשי החינוך שתמכו בפרוייקט בהדסטארט.
מאז רכשו אותו עוד הורים,  הנה כמה מהפידבקים ששלחו לנו:

 

 

 

 

 

 

"כרגע סיימתי להקריא את הספר לילדים, הוא מדהים, נעים, חשוב, מסביר, מעורר הזדהות, גורם לשאלות, מאויר מקסים, מקורי, מרתק ואולי עוד כמה מילים"

נעמה סלע, גננת, אמא של עדי ועופר, רשפים

 

 

"ספר פשוט מעולה, מעניין ומהנה. לפני סוף הקריאה מיקה עצרה אותי בהתרגשות והודיעה חגיגית לחבר'ה בבטן "אני אעזור לכם". מדי  פעם מבקשת רשות לקחת לה סוכריה, היום אמרה לי: "אני רוצה מלפפון וסוכריה, קודם המלפפון". עכשיו יש בקשה לספר נוסף לעידוד צריכת חלבונים..."    

עדי, אמא של מיקה, תל אביב      

 

 "איזה כיף שיצרתן את אצידופילוס, ביפידוס, רוני ואת מושבת הפרוביוטיים על שלל ההרפתקאות המתרחשות שם!!  אתמול האזנו למשה אבגי מספר את הסיפור בשפה קולחת ועשירה, פשוט מרתק. ומאז הם איתנו, בארוחת הערב, היום בבוקר..ופתאום לקטנה באמת כיף ונכון להערים ירקות על הצלחת, כי "לפני שאוכלים ממתקים, מאכילים את החיידקים הטובים", פשוטו כמשמעו! תודה גדולה. ספר מעולה!!!"

מיכל שור- דוד, אליכין

"קיבלנו את הספר המקסים!! הילדים פתחו את האריזה, קראו את הספר 3 פעמים ברציפות והאזינו פעמיים לדיסק...הוא כתוב נהדר! מאויר מקסים!! והמסרים פשוט עוברים ברכות ובקלות לילדים!

סהר נכנס הביתה ולפני שביקש ממתק, דרש "אספקה טריה ובריאה לאצידופילוס", יישר כח!!  רעיון נפלא וביצוע נפלא! היה שווה להמתין.

טליה, אמא של סהר ויהב

"להציל את אצידופילוס ספר מקסים שכתבו רותם שלאוזר ורויטל הרפז 
חובה בכל בית עם ילדים
מיד אחרי הקראה ראשונה היתה התעוררות במטבח.
תודה.."

 

 

"שלום אצידופילוס וביפידוס!

קוראים לי יהונתן ואני הולנדי, אבל גם מדבר עברית כי אבא שלי ישראלי.

אני כבר בן חמש ופעם לא אהבתי ירקות ופירות. דודה שלי קנתה לי את הספר של אצידופילוס ומאז אני רוצה לשמוע כל יום את הסיפור ואני כבר אוהב לאכול: גזר, קיווי, מרק ירקות, תפוח, תרד וברוקולי. אני אוהב מאוד ממתקים, אבל קודם בודק מי מושך בחוטים....אני אוהב מאוד ורוצה להיות אצידופילוס וביפידוס.

תודה רבה על הספר היפה!

יהונתן, אמרספורט, הולנד

 

 

 

"חזון שהתגשם: ליה אכלה סוכריה ואז היא אמרה, אמא עכשיו זה אומר שאני מאכילה את החיידקים הרעים... אז השבתי שאכן כן. בארוחת הערב היא ביקשה הרבה ירקות בשביל לתת אספקה טרייה לחיידקים הטובים וכל ארוחת ערב היא דיברה על כמה זה חשוב להאכיל את החיידקים הטובים..איזה כיף שזה השיח...

תודה לכן. והשוס שהיא ביקשה שפעם הבאה אזכיר לה שלא כדאי לאכול סוכריה

נ.ב היא חורשת את הספר וביקשה להקריא לילדים בגן"

גיתית בריל, משמרות

 

 

 

"לפני יומיים הקראתי את הספר בפעם הראשונה לילדים שנדלקו לאללה ונהיו לנו שיחות של מי מושך בחוטים בגוף שלי ,ומהם חיידקים טובים ורעים ועוד כל מיני..., שאפו לרותם ורויטל שיצרו משהו נפלא. ספר נפלא להנגשת האחריות התזונתית שלנו גם לילדינו"

ורד לב, נטורופתית, אמא לארבעה, שדה בוקר


"בן ה 5 מדקלם את הספר בעל פה מתחילתו ועד סופו. בן ה3 חייב לכרסם גזר בזמן שקוראים את הסיפור , ושניהם מגלגלים על לשונם בקלות מילים כמו אצידופילוס , פרוביוטיים וסיבים תזונתיים! 
וכן, הם גם יודעים מה זה ודורשים לאכול את זה. בכל זאת... חייבים להציל את אצידופילוס!!!!!
תודה רותם ורויטל. תודה!"

שרון, פרדס חנה

להציל את אצידופילוס. © 2014 כל הזכויות שמורות 

bottom of page